UBIQUITI SFP MODULE SINGLE-MODE

Forsiden / IT Supplies / Netværkstilbehør / UBIQUITI SFP MODULE SINGLE-MODE
For at se vore priser skal du være oprettet som kunde: Er du allerede oprettet som kunde skal du logge ind.
UBIQUITI SFP MODULE SINGLE-MODE (UF-SM-10G)

UBIQUITI SFP MODULE SINGLE-MODE

Varenr.:
UF-SM-10G
EAN:
0810354025938
  • Produkt Transceiver / GBIC / SFP
På lager
Beskrivelse

SFP+ Modules


Ubiquiti Networks offers a variety of U FiberTM modules to suit your fiber connectivity applications.

UF-MM-10G UF-SM-10G UF-SM-10G-S
Supported Media Multi-Mode Fiber Single-Mode Fiber Single-Mode Fiber
Connector Type (2) LC (2) LC (1) LC
BiDi    
TX Wavelength 850nm 1310nm Blue: 1270 nm
Red: 1330nm
RX Wavelength 850nm 1310nm Blue: 1330 nm
Red: 1270nm
Data Rate 10 Gbps 10 Gbps 10 Gbps
Cable Distance 300 m 10 km 10 km
Pack Options 2-Pack, 20-Pack 2-Pack, 20-Pack 1-Pair, 10-Pairs

Selvom vi gør vort bedste for at give fyldestgørende information, så er billederne kun vejledende, og selve varen er ikke nødvendigvis 100% identisk med det viste billede. Produkter kan være vist med ekstraudstyr der ikke er inkluderet eller i andre form- og farvevarianter. Hvis der er forskel mellem produktoverskrift, beskrivelse og billede, så er det produktoverskriften som gælder. Hvis du er i tvivl, så kontakt os gerne. Vi tager forbehold for trykfejl, ændring af priser og specifikationer uden varsel.